Franko 2: Revenge is Back – zbiórka osiągnęła sukces

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Franko 2: Revenge is Back – zbiórka osiągnęła sukces - gamedot.pl
Twórcy Franko 2: Revenge is Back dzięki serwisowi wspieram to (polski odpowiedni Kickstartera) zebrali wymagane 34500 złotych, mimo iż do końca zbiórki pozostało jeszcze osiem dni. Oznacza to, że wielki następca amigowego przeboju Franko: The Crazy Revenge powróci na komputery osobiste.
 
 
Ponieważ nie każdy musi to pamiętać: oryginalne Franko było chodzoną bijatyką 2D, w której przemierzaliśmy polskie slumsy i okazjonalnie przejeżdżaliśmy maluchem przechodniów na ulicy. Teraz, Franko 2 ma przypomnieć jak bardzo pomysł ten jest aktualny nawet teraz, w 2014 roku. 
 
Autorom gratulujemy udanej zbiórki i czekamy na gotowy produkt!
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Soul Calibur VI PS4

Soul Calibur VI PS4

Z gościnnym występem grywalnej posti Geralta z Rivii z bestsellerowej serii gier Wiedźmin®! SOULCALIBUR VI to najnowsza część pionierskiej serii bijatyk 3D opartej na walce bronią...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl