Forum twórców Unreala zaatakowane przez hakerów

Parsec - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Forum twórców Unreala zaatakowane przez hakerów - gamedot.pl

Epic Games, jak każdy większy wydawca, posiada swoje forum, na którym kontaktują się z graczami i pozwalają na fajną interakcję w dobrej atmosferze. Jak się okazuje, ta idylla została zniszczona przez hakerów.

 

Sprawa, całe szczęście, nie dotyczy forum Unreal Engine 4, Fortnite i nowego Unreal Tournament, jednak atak dotkliwie odbił się na starszych częściach sporego systemu społecznościowego Epic Games. Na razie zostały wyłączone takie wątki jak Gears of War, Bulletstorm, poprzednie Unreal Tournament i Unreal Development Kit. Każdy z graczy będzie mieć możliwość zresetowania hasła po ponownym włączeniu forum.

 

W całej sytuacji Epic Games zachowało się naprawdę profesjonalnie i praktycznie chwilę po ataku postanowili wysłać maila wyjaśniającego całą sytuację. Przypomnijmy tylko, że niektórzy informują o wycieku danych dopiero kilka dni lub tygodni po całym zdarzeniu.

 

źródło: VG247

1 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Yakuza Remastered Collection PS4

Yakuza Remastered Collection PS4

The Yakuza Remastered Collection to wyjątkowe wydanie trzech części serii Yakuza, opowiadających historie japońskiej mafii. Gry zostały ulepszone graficznie oraz wydajnościowo do konsol...

259,00Do sklepu

1 Komentarz

Shamrock Holmes 4 lata temu

Na jakim silniku stało to forum?

0 Odpowiedz
ParsecParsecMiłość do gier PC-towych wyssał z mlekiem matki. Amator gier wszelakich, a w szczególności gier ekonomicznych i Guild Wars. Początkujący badacz kultury graczy komputerowych, ale tylko po godzinach i przy dobrym piwie.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl