Fortnite z zabawą multiplatformową?

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Fortnite z zabawą multiplatformową? - gamedot.pl

 

 

Epic Games ma spore plany na przyszłość jeśli chodzi o ich nowe dziecko - Fortnite. Niedawno zapowiedzieli dodanie bijącego rekordy popularności trybu battleroyal, a teraz jak się okazuje i potyczek cross-platformowych pomiędzy graczami na PlayStation 4 oraz Xbox One. Co ciekawe Sony może mieć coś przeciw temu rozwiązaniu.

Japońska korporacja zawsze staje kością w gardle nie jednego dewelopera chcącego wprowadzić wspomniane rozwiązanie w swojej grze. Nie inaczej ma być tym razem. Zwłaszcza, że Epic wyszło tak jakby przed szereg i nie raczyło poinformować twórców PS4 o swych planach. 

Warto zaznaczyć, że ewidetnie coś jest na rzeczy, albowiem fani pykający na PlayStation 4 zauważyli na serwerach graczy z niedozwolonymi znakami w pseudonimach - jednak dozwolonymi na konsoli Microsoftu. Dało, to jasny sygnał, że cross-play już działa. 

Na ten moment nie wiemy jak na te wieści zareagują wielcy producenci obu konsol. Mimo wszystko jeżeli mleko się wylało, to ciężko by im było blokować możliwość wspólnego pykania w Fortnite. 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]