Football Manager 2013 został nielegalnie pobrany ponad 10 milionów razy

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Football Manager 2013 został nielegalnie pobrany ponad 10 milionów razy - gamedot.pl

Według informacji uzyskanych od Milesa Jacobsona, szefa Sports Interactive – Sega umieściła wewnątrz Football Managera 2013 kod potrafiący wyśledzić adres IP osób, które mają scrackowaną wersję gry. Na jego podstawie wyśledzono, że 10,1 miliona osób posiada piracką wersję ich gry.

 

Najwięcej 3,2 miliona ściągnięć pochodzi z Chin, następna jest Turcja (milion), Portugalia (780 tysięcy) i Włochy (547 tysięcy). Co piąty gracz posiadający nielegalny egzemplarz grał w niego regularnie.

 

Liczby te są przerażające, miejmy nadzieję, że w przypadku Football Managera 2014 ekipie Sports Interactive uda się trafić do bardziej uczciwych konsumentów. Oby też osoby, które nielegalnie pobrały edycję z zeszłego roku przekonały się do niej na tyle, że niebawem zaczną inwestować oryginalne wersje gier z tej serii. Przecież jest tego warta.

 

[źródło]

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Mass Effect Andromeda PL PS4

Mass Effect Andromeda PL PS4

Poprowadź nas do walki o nowy dom. Mass Effect: Andromeda zabierze graczy do galaktyki Andromedy, daleko poza granice Drogi Mlecznej. Tam gracze poprowadzą nas do walki o nowy dom na...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy