Football Manager 2013 został nielegalnie pobrany ponad 10 milionów razy

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Football Manager 2013 został nielegalnie pobrany ponad 10 milionów razy - gamedot.pl

Według informacji uzyskanych od Milesa Jacobsona, szefa Sports Interactive – Sega umieściła wewnątrz Football Managera 2013 kod potrafiący wyśledzić adres IP osób, które mają scrackowaną wersję gry. Na jego podstawie wyśledzono, że 10,1 miliona osób posiada piracką wersję ich gry.

 

Najwięcej 3,2 miliona ściągnięć pochodzi z Chin, następna jest Turcja (milion), Portugalia (780 tysięcy) i Włochy (547 tysięcy). Co piąty gracz posiadający nielegalny egzemplarz grał w niego regularnie.

 

Liczby te są przerażające, miejmy nadzieję, że w przypadku Football Managera 2014 ekipie Sports Interactive uda się trafić do bardziej uczciwych konsumentów. Oby też osoby, które nielegalnie pobrały edycję z zeszłego roku przekonały się do niej na tyle, że niebawem zaczną inwestować oryginalne wersje gier z tej serii. Przecież jest tego warta.

 

[źródło]

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

My Hero One's Justice 2 NS

My Hero One's Justice 2 NS

W MY HERO ONE’S JUSTICE 2 walka o sprawiedliwość wciąż trwa, ale tym razem jest o wiele większa, szybsza i bardziej zacięta. W tej opartej na popularnej serii anime grze, twoje ulubione...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl