Flappy Bird spotyka 2048 – oto Flappy 2048

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Flappy Bird spotyka 2048 – oto Flappy 2048 - gamedot.pl
O Flappy Bird pisaliśmy już nie raz, ta gra wywoływała bowiem znacznie więcej emocji niż można było przypuszczać. Równie dużą manię wywołuje obecnie 2048, które tuż po odpaleniu bezwzględnie pożera czas. Ktoś kryjący się pod pseudonimem hcz. postanowił połączyć oba światy i tak powstała niepozorna gierka o skaczących kwadratach, w skrócie Flappy 2048. Przetestujcie ją sami.
 
 
A co się stanie z „autentycznym” Flappy Birdem? Ku uciesze fanów powróci w nowej, lepszej wersji. Potwierdził to twórca, Dong Nguyen na swym Twitterze:
 
 
 
Jak widać w świecie darmowych gier dzieje się coraz więcej i więcej. Tylko nie wiem czy to dobrze, bo przez takie produkcje ilość wolnego czasu kurczy się jeszcze bardziej...
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]