Flappy Bird może powrócić do dystrybucji!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Flappy Bird może powrócić do dystrybucji! - gamedot.pl
Flappy Bird stało się przebojem rozpowszechniającym się wirusowo po milionach urządzeń z systemem iOS i Android. Jak dobrze wiemy – popularność gry na tyle przytłoczyła twórcę, że postanowił usunąć ją z dystrybucji, mimo iż zarabiał krocie na pojawiających się w niej reklamach. 
 
Dong Nguyen w niedawnym wywiadzie dla Rolling Stone przyznał, że gra lub jej kontynuacja może znów stać się dostępna. Wciąż rozmyśla nad tym czy warto się tym zająć gdyż pracuje nad trzema nowymi grami: nienazwaną strzelaniną z kowbojami, grą o lataniu Kitty Jetpack i Checkonaut - czymś co określa „action chess game”. Jedna z nich ma wyjść jeszcze w tym miesiącu - ciekawe czy powtórzą sukces Flappy Bird, pozornie wydaje się to niemożliwe, ale nie takie rzeczy już widzieliśmy.
 
 
 
źródło: cvg
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]