Firewatch się sprzedał! Ponad 500 tysięcy razy

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Firewatch się sprzedał! Ponad 500 tysięcy razy - gamedot.pl

Studio Campo Santo oraz wydawca, czyli Panic (dla nich też był to debiut w publikowaniu gier) od razu trafili w dziesiątkę. Właśnie ogłoszono, że przez miesiąc od swej premiery Firewatch trafił do ponad pół miliona graczy na świecie.

 

 

To wielki sukces dla tej małej gry dostępnej na PC, Macu i PS4. A o czym ona w ogóle jest? O Henrym, który uciekając od swojego życia zaczyna pracować jako leśny strażnik-wypatrywacz pożarów. Wkrótce okazuje się jednak, że wokół jego stanowiska (osamotnionego, w centrum wielkiego parku) zaczynają dziać się dziwne rzeczy... Więcej o grze możecie przeczytać w naszej recenzji. Ja tylko dodam, że totalnie warto się za nią zabrać choćby dla bardzo oryginalnej oprawy.

 

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Cyberpunk 2077 PC

Cyberpunk 2077 PC

Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą...

269,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl