Final Fantasy XIV: A Realm Reborn – wiemy kiedy trafi na PS4

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn – wiemy kiedy trafi na PS4 - gamedot.pl

Posiadacze PlayStation 4 nie narzekają (jeszcze) na nadmiar gier. Dlatego też możliwość wskoczenia w uzależniający świat MMO powinna być dla nich konkretną atrakcją. Square Enix zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też Final Fantasy XIV: A Realm Reborn w wersji na PS4 ukaże się już 14 kwietnia. Ponadto, dla niezdecydowanych, beta gry ruszy 22 lutego.

 

 

PS4 otrzyma też edycję kolekcjonerską zawierającą artbook, pudełko z grafiką przygotowaną przez Yoshitakę Amano, soundtrack, dysk z materiałami wideo, zestaw kart ze szkicami, token służący do zwiększenia bezpieczeństwa swojego konta i przedmioty do użycia w grze.

 

A dlaczego właściwie Square Enix tak bardzo zależy na A Realm Reborn? Z prostego powodu: poprzednie MMO firmy, czyli Final Fantasy XI było przez lata jej najbardziej dochodową grą i teraz liczy ona na powtórkę.

 

 

Wygląda na to, że się uda gdyż wg danych z października 2013 w Final Fantasy XIV grało już 1,5miliona zarejestrowanych graczy.  

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Harhan 10 lat temu

Z chęcią bym zagrał, ale... z kupnem PS4 poczekam do końca roku.

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]