Filmowy asasyn zapewnia, że jest profesjonalistą

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Filmowy asasyn zapewnia, że jest profesjonalistą - gamedot.pl

Filmowy Assassin’s Creed prawdopodobnie zadebiutuje w przyszłym roku. Co ciekawe, Michael Fassbender – aktor obsadzony w głównej roli – przyznaje, że ogrywał interaktywne przygody asasynów dopiero po podpisaniu kontraktu z wytwórnią filmową. Wcześniej marka Assassin’s Creed była dla gwiazdy kina wielką tajemnicą.

 

Tym sposobem potwierdzają się plotki, które wywołały swego czasu wielką dyskusję. Wielu fanów serii Assassin’s Creed domagało się poważnych zmian – na czele z zatrudnieniem innego aktora. Mimo wszystko Fassbender zapewnia, że szybko nadrobił zaległości. Dzieła studia Ubisoft Montreal są traktowane w pewnym sensie jako materiał szkoleniowy – źródło wiedzy. Asasyn Callum Lynch – postać bazująca na talencie Michaela - będzie kimś wiarygodnym. To bohater wyjątkowego przedsięwzięcia.

 

 

Rozmówca serwisu Entertainment Weekly mówi o chęci dostarczenia dobrej rozrywki. To ona łączy się z elementami, które są zawsze doceniane przez fanów serii Assassin’s Creed. Mowa choćby o dbałości o detale – dokładnym odwzorowaniu okresu historycznego.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]