Fighter Within – tytuł startowy Xboksa One, który pokaże moc Kinecta

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Fighter Within – tytuł startowy Xboksa One, który pokaże moc Kinecta - gamedot.pl
Xbox One wraz z nowym Kinectem postara się zaprezentować przełom w sterowaniu ruchem w grach. Tytuł, który już od startu konsoli będzie próbował zaprezentować „pokojowe” walki ze znajomymi w salonie to Fighter Within.
 
 
Produkcja Ubisoftu rozpozna nasze ruchy i w dokładny sposób przełoży je na postaci w grze. Dzięki temu będziemy mogli pojedynkować się na pięści ze znajomymi nie martwiąc się o siniaki czy zadrapania. Wygląda to całkiem efektownie:
 
 
 
Miejmy nadzieje, że technologia ta nareszcie zacznie działać i Kinect okaże się być tak potężny jak to zapowiadano. Przekonamy się o tym niebawem (premiera konsoli już 22 listopada).
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Jumanji The Videogame XONE

Jumanji The Videogame XONE

Połączcie siły i weźcie udział w pełnej akcji grze Jumanji, próbując podołać wspaniałemu wyzwaniu dla tych, którzy pragną spróbować zupełnie nowego świata. Tylko ty i trójka twoich...

179,99Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl