Fez nareszcie trafi na PS3, PS4 i PS Vita!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Fez nareszcie trafi na PS3, PS4 i PS Vita! - gamedot.pl

Fez to niezależne dzieło dwójki ludzi, szczególnie dużo słyszeliśmy jednak o jednym z nich. Chodzi oczywiście o ojca całego projektu, Phila Fisha znanego ze swych kontrowersyjnych wypowiedzi, ostrego krytykowania dziennikarzy i wystąpienia w filmie Indie Game: the Movie.

 

Teraz słynna przygoda chłopca o imieniu Gomez, który żyjąc w dwuwymiarowym świecie nagle odkrywa istnienie trzeciego wymiaru trafi także na PS3, PS4 i PS Vita (do tej pory cieszyli się nią tylko posiadacze PC i X360).

 

 

Fez na systemach z rodziny PlayStation pojawi się 26 marca i będzie kosztować... nie wiemy jeszcze ile, ale nie spodziewałbym się ceny wyższej niż 12 euro. Co istotne – Fez będzie dostępny w systemie crossbuy, czyli kupując go na jednym sprzęcie, odblokujemy też na pozostałych dwóch. Takiej okazji naprawdę trudno będzie się oprzeć.

 

 

źródło: playstationblog

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

DIRT 4 XONE

DIRT 4 XONE

DiRT 4 to nie tylko nawiązanie jakościowe do sukcesu DiRT Rally, ale też przeniesienie pasji i realizmu rajdów samochodowych na wyższy poziom. Łączy emocje i realizm DiRT Rally z...

149,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl