Farming Simulator dostanie własny kontroler

Ogryzek - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Farming Simulator dostanie własny kontroler - gamedot.pl

Firma Saitek, będąca własnością MadCatz'a,  wspólnie z GIANTS Software - studiem odpowiedzialnym za tytuł Farming Simulator, łączą siły w celu stworzenia specjalnego kontrolera do tejże gry. Gracze mają zapomnieć o kierownicach, bo rzekomo to, co przygotowuje wyżej wspomniana koalicja, pozwoli dodać realizmu zabawie w farmera.

 

 

Będzie to - niech Was to nie zdziwi - specjalna kierownica. Oprócz kręcenia kółkiem, otrzymamy możliwość poruszania się będąc poza pojazdem, przy użyciu mini joysticka. Nie zabraknie oczywiście pedałów gazu i hamulca. Kontroler będzie także wyposażony w przyciski pozwalające sterować naszym przenośnym komputerem w grze oraz boczny panel, który pomoże w sterowaniu pojazdem (jego narzędziami, światłami, sygnałem dźwiękowym itp.).

 

Twórcy zapewniają, że to dopiero początek. Podczas pracy nad kontrolerem mają zamiar przeprowadzać badania wśród graczy, aby możliwie jak najlepiej trafić w ich oczekiwania. Obiecują też informować o postępach na stronie Saitek.

 

Nie możecie się doczekać, aż zasiądziecie za kierownicą swojego Ursusa?

 

źródło: Saitek

1 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Valkyria Chronicles 4 PS4

Valkyria Chronicles 4 PS4

Fabuła gry Valkyria Chronicles 4 została osadzona w realiach historycznych z pierwszej części serii, podczas drugiej wojny światowej, ale skupia się dookoła innej grupy bohaterów....

69,00Do sklepu

1 Komentarz

freeqstyler 5 lat temu

Kosa byłaby lepsza :D

1 Odpowiedz