Farming Simulator dostanie własny kontroler

Ogryzek - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Farming Simulator dostanie własny kontroler - gamedot.pl

Firma Saitek, będąca własnością MadCatz'a,  wspólnie z GIANTS Software - studiem odpowiedzialnym za tytuł Farming Simulator, łączą siły w celu stworzenia specjalnego kontrolera do tejże gry. Gracze mają zapomnieć o kierownicach, bo rzekomo to, co przygotowuje wyżej wspomniana koalicja, pozwoli dodać realizmu zabawie w farmera.

 

 

Będzie to - niech Was to nie zdziwi - specjalna kierownica. Oprócz kręcenia kółkiem, otrzymamy możliwość poruszania się będąc poza pojazdem, przy użyciu mini joysticka. Nie zabraknie oczywiście pedałów gazu i hamulca. Kontroler będzie także wyposażony w przyciski pozwalające sterować naszym przenośnym komputerem w grze oraz boczny panel, który pomoże w sterowaniu pojazdem (jego narzędziami, światłami, sygnałem dźwiękowym itp.).

 

Twórcy zapewniają, że to dopiero początek. Podczas pracy nad kontrolerem mają zamiar przeprowadzać badania wśród graczy, aby możliwie jak najlepiej trafić w ich oczekiwania. Obiecują też informować o postępach na stronie Saitek.

 

Nie możecie się doczekać, aż zasiądziecie za kierownicą swojego Ursusa?

 

źródło: Saitek

1 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

freeqstyler 9 lat temu

Kosa byłaby lepsza :D

1 Odpowiedz
OgryzekOgryzekKiedy dziewczynki bawiły się w dom, zbierała szkielety w Heroesach. Do podtrzymywania życia potrzebuje jedzenia i punktów doświadczenia. Etatowa praca – żebranie pod kościołem na abonament do WoWa.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]