Far Cry The Wild Expedition – zestaw na 10-lecie serii

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Far Cry The Wild Expedition – zestaw na 10-lecie serii - gamedot.pl

Far Cry The Wild Expedition ukaże się 14 lutego tego roku, powinno być zatem świetnym walentynkowym prezentem dla każdego kto nie boi się walki o przetrwanie wśród dzikiej przyrody.

 

 

Zestaw zawiera: Far Cry Classic, Far Cry 2, Far Cry 3 i Far Cry 3: Blood Dragon. Kompilacja trafi na PC, PS3 i Xboksa 360, jej cena to 29.99 funtów (około 150 złotych).

 

Dla fanów FPS-ów i gier z otwartym światem jest to świetna okazja do spędzenia dziesiątek godzin przy jednej z najważniejszych marek w tym gatunku. Jeżeli jakimś cudem przegapiliście te gry, to warto dać im szansę zwłaszcza teraz.

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Assassin's Creed III Remastered + DLC + Liberation Remaster PL XONE

Assassin's Creed III Remastered + DLC + Liberation Remaster PL XONE

Rozpal płomień rewolucji wcielając się w postać mistrza Asasynów żyjącego w pięknej i brutalnej Ameryce XVIII wieku. Gra Assassin’s Creed III została zremasterowana w wersjach na...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl