Far Cry Primal, czyli kamienie, ogień i jazda na tygrysie

Cascad - 
5osób uważa ten artykuł za ciekawy
Far Cry Primal, czyli kamienie, ogień i jazda na tygrysie - gamedot.pl

Ubisoft ma talent do tworzenia elastycznych serii - zarówno Far Cry jak i Assassin's Creed sprawdzają się w zupełnie różnych środowiskach. Marcowa premiera FC: Primal tylko to potwiedzi, bo mimo porzucenia broni palnej i wyrzutni rakiet dalej będziemy mogli liczyć tam na spore natężenie akcji. A brutalność? Chyba nigdy nie było jej w tym cyklu aż tak wiele.

 

Zaprezentowano to na specjalnym zwiastunie "101" który pokazuje nasze główne aktywności w roli jaskiniowca. Nie oszukujmy się, większość z nich polega na upuszczaniu krwi - czy to z ludzi, czy to z bestii:

 

 

Gra ukaże się 24 marca na PC, PS4 i XOne.

 

 

0 osób dodało komentarz
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

Desperados III XONE

Desperados III XONE

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

209,90Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl