Far Cry Primal, czyli kamienie, ogień i jazda na tygrysie

Cascad - 
5osób uważa ten artykuł za ciekawy
Far Cry Primal, czyli kamienie, ogień i jazda na tygrysie - gamedot.pl

Ubisoft ma talent do tworzenia elastycznych serii - zarówno Far Cry jak i Assassin's Creed sprawdzają się w zupełnie różnych środowiskach. Marcowa premiera FC: Primal tylko to potwiedzi, bo mimo porzucenia broni palnej i wyrzutni rakiet dalej będziemy mogli liczyć tam na spore natężenie akcji. A brutalność? Chyba nigdy nie było jej w tym cyklu aż tak wiele.

 

Zaprezentowano to na specjalnym zwiastunie "101" który pokazuje nasze główne aktywności w roli jaskiniowca. Nie oszukujmy się, większość z nich polega na upuszczaniu krwi - czy to z ludzi, czy to z bestii:

 

 

Gra ukaże się 24 marca na PC, PS4 i XOne.

 

 

0 osób dodało komentarz
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

Need for Speed Undercover X360

Need for Speed Undercover X360

ŚCIGAJ LUB BĄDŹ ŚCIGANY Nigdy nie sądziłeś, że tak może się stać: w tym wyścigu będziesz zarówno myśliwym, jak i zwierzyną. Musisz zasiąść za kółkiem i postawić wszystko na jedną kartę,...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl