Fallout po raz kolejny wkracza do świata Minecrafta

ruthless - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Na pozór mogłoby się wydawać, że postapokaliptyczne uniwersum Fallouta nijak się ma do Minecrafta. Innego zdania są twórcy, którzy na przestrzeni ostatnich lat kilkukrotnie podejmowali próby połączenia tych dwóch produkcji. Nie inaczej będzie w tym przypadku. Przygotowaniem tego typu modyfikacji zajął się TeamMojang. Efekty ich pracy możecie zobaczyć w poniższym klipie.

 

Koszt dodatku wyniesie zaledwie 6 dolarów. Za tę cenę otrzymamy 44 skiny nawiązujące do postaci z Fallouta. Wśród nich nie zabraknie Fawkesa, Nicka Valentine'a czy Vault Boya. Oczywiście twórcy przygotowali dla nas sporo nowych lokacji do odkrycia. Na naszej drodze możemy spotkać między innymi dwugłowe krowy oraz ghule. Ponadto pojawią się dodatkowe smaczki w postaci ścieżki dźwiękowej z Fallouta oraz charakterystycznego interfejsu użytkownika. Dodatek zostanie wydany na następujące platformy: Xbox One,  PlayStation  4,  Xbox  360,  PlayStation 3,  PlayStation  Vita, Wii U. Niestety posiadacze blaszaków będą musieli obejść się smakiem.

 

źródło: gamespot.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]