Fallout 76 się nie sprzedaje

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Nowa  produkcja Bethesdy została już mocno przeceniono w większości sklepów (również w Polsce). Nawet sam wydawca nie wierzy już, że to tytuł, na który warto wydać 60 euro.

Fallout 76 dostępny jest już od 139 złotych. Na wszystkich platformach docelowych, a więc na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Obecnie w oficjalnym sklepie Bethesdy Fallout 76 kosztuje 40 euro. Cenę obniżono zatem już o ponad 30%. Z podobnym rabatem oferowana jest edycja Deluxe. Fallout 76 nie znajduje się na rynku nawet od pełnych 2 tygodni.

Odnotowano już podobno przypadek gracza, który dostał zwrot pieniędzy od Bethesdy. Jeśli zatem zakupiliście grę bezpośrednio przez sklep Bethesdy (w aplikacji Bethesda Launcher), istnieje niewielka szansa, że będzie można zwrócić grę.

 

Według danych z Wielkiej Brytanii Fallout 76 w premierowym tygodniu osiągnął gorszy wynik od Fallout 4 o 82,4%.

1 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Red Dead Redemption 2 PL XONE

Red Dead Redemption 2 PL XONE

Ameryka, rok 1899. Era Dzikiego Zachodu chyli się ku końcowi, a stróże prawa depczą po piętach ostatnim wyjętym spod prawa gangom. Wybór jest prosty: kto się nie podda, zginie. Gdy napad...

129,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
m____u (gość) rok temu

Równie dobrze mogli wypuścić dodatek online do F4 jako F4: 76 i by wyszło na to samo. Robią skok na kasę i liczą, że ludzie się nabiorą :)

0 Odpowiedz