Fallout 4 szykuje się do premiery. Bethesda proponuje nam wyjątkowe... piwo

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Fallout 4 szykuje się do premiery. Bethesda proponuje nam wyjątkowe... piwo - gamedot.pl

Najnowszy Fallout został ozłocony – to oznacza zakończenie okresu dewelopingu. Wyczekiwana produkcja jest już kompletna, a odpowiednie obrazy płyt wysłano do tłoczni. Developer aktualnie będzie pracował nad dodatkami (i zapewne pierwszymi poprawkami).

 

 

Cóż, trafia nam okazja do świętowania. Swoją drogą, Bethesda razem z Carslberg UK lansuje piwo Fallout. Oryginalny smak (przypuszczalnie piwo + sok z cytryny/limonki) i 4% alkoholu. Rzecz jasna jest to trunek dla osób pełnoletnich. Zresztą podobnie jest z samą grą. Za 12 butelek o pojemności 330ml każda zapłacimy jakieś 178 PLN (~45 PLN za 1 litr). Przeliczam kwotę podawaną przez Amazon UK. Atrakcyjna cena? ;)

 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Seven 8 lat temu

Zostanę przy Nuka-Coli.

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]