Fallout 4 – październikowa premiera jest całkiem realna

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Fallout 4 – październikowa premiera jest całkiem realna - gamedot.pl

Kolejna plotka zostanie niedługo przekształcona w oficjalną informację? Warto zauważyć, że włoska wersja sieci Gamestop wskazała przy grze Fallout 4 konkretny termin premiery – 23 października. Ów miesiąc został wskazywany przez byłego pracownika Bethesdy.

 

 

Warto zauważyć, że aktualnie ustalono już inną datę. To raczej termin umowny – wskazujący na ulokowanie premiery w bieżącym okresie kalendarzowym. Cała zmiana może być wynikiem jakieś reprymendy - otrzymanej od firmy Bethesda. Wydawca na ten moment odrzuca wszelkie nieoficjalne doniesienia. Nawet dane z licencjonowanego sklepu nie są wiarygodne, bo platforma handlowa jest zarządzana przez zewnętrzny podmiot.

 

Źródło: Gamingbolt

2 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

Danteveli 8 lat temu

23 października ma sens bo to data wybuchu wojny atomowej w uniwersum Fallout. Po obejrzeniu pierwszego trailera też bym typował ten dzień jako idealny moment na wydanie tego tytułu.

0 Odpowiedz
awatar
majkel (gość) 8 lat temu

co tak mało newsów dzisiaj ?? Redakcja śpi ?

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]