• Strona główna
  • Newsy
  • Euro 2016 - darmowy dodatek do pes 2016 bez licencjonowanej polski jest całkiem... przykry

EURO 2016 - darmowy dodatek do PES 2016 bez licencjonowanej Polski jest całkiem... przykry

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
EURO 2016 - darmowy dodatek do PES 2016 bez licencjonowanej Polski jest całkiem... przykry - gamedot.pl

PES 2016 to świetna gra piłkarska, która pod względem licencji wciąż stoi w cieniu serii FIFA. Gdy Konami zapowiedziało wykupienie licencji na Euro 2016 i odwzorowanie turnieju w swojej pozycji mogło się wydawać, że wszystko pójdzie gładko - tym bardziej, że będzie to darmowe DLC, a nie nowa gra.

 

Niestety mimo bycia oficjalną grą Mistrzostw Europy w piłce nożnej do dyspozycji dostaniemy tylko jeden licencjonowany stacion (Stade de France), oraz 15 z 24 drużyn. Bez licencji pozostanie Polska (tak więc nie zobaczymy Lewandowskiego, Krychowiaka, Milika i reszty w oficjalnych strojach reprezentacji, odwzorowanych tak dokładnie jak na to zasługują), Rosja, Belgia, Irlandia, Szwecja, Austria, Węgry, Rumunia i Szwajcaria.

 

Wygląda to wszystko bardzo słabo, jedyną okolicznością łagodzącą jest to, że pakiet Euro 2016 wszyscy posiadacze PES 2016 dostaną bez dodatkowej opłaty. Na prezenty nie powinno się niby krzywo patrzeć...

 

 

1 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Darius 8 lat temu

Są mody!

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]