Enslaved: Odyssey to the West trafiło na PC

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Enslaved: Odyssey to the West trafiło na PC - gamedot.pl
Ninja Theory w końcu wypuściło jedną ze swych najciekawszych gier na komputery osobiste.
 
Wydane w 2010 roku na PlayStation 3 i Xboksa 360 Enslaved: Odyssey to the West było raczej ciepło przyjęte przez krytyków i graczy, jednak nie zyskało odpowiedniego rozgłosu. Wielka przygoda Monkeya i Trip, luźno nawiązująca do klasycznej chińskiej powieści Wędrówka na Zachód (inspirował się nią również Dragon Ball) to spora dawka akcji w postapokaliptycznym świecie, w którym przyroda zaczęła się odradzać. 
 
Teraz gra trafi po raz pierwszy na PC oraz do cyfrowej dystrybucji na PlayStation Store (PS3):
 
 
Będzie to wersja Premium Edition, zawierająca także DLC Pigsy’s Perfect 10 i dodatkowe stroje postaci. Każdy kto przegapił tę grę powinien zwrócić na nią uwagę, nawet pomimo tego, że branża wkracza teraz w najgorętszy okres i dużych premier nie będzie w niej brakować.
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Przygoda PL PS4

Lego Przygoda PL PS4

W LEGO® Przygoda gra wideo, będziemy posługiwać się fantastyczną mocą architektów, aby tworzyć niezwykłe, unikatowe konstrukcje LEGO. Mając do dyspozycji ponad 90 postaci zainspirowanych...

79,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl