Eliminacje mistrzostw Polski PES 2014 – zwycięzca jest wśród nas

memphis - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Eliminacje mistrzostw Polski PES 2014 – zwycięzca jest wśród nas - gamedot.pl
W minioną sobotę odbył się pierwszy (z pięciu) turniej eliminacyjny mistrzostw Polski Pro Evolution Soccer 2014 i tak się składa, że wygrał go członek naszej załogi, Arek Ogończyk, czyli Cascad.
 
Koledze oczywiście gratulujemy i chwalimy się jego drzewkiem eliminacyjnym:
 
 
Kolejne eliminacje, do których można zapisać się na stronie ESL (Electronic Sports League) odbędą się:
 
25 stycznia - godzina 19:00 - II eliminacje
5 luty - godzina 19:00 - III eliminacje
15 luty - godzina 19:00 - IV eliminacje
22 luty - godzina 19:00 - V eliminacje
 
W każdej turze udział bierze 32 zawodników, których z turnieju (drabinki) eliminuje pierwsza porażka, do głównego finału przechodzi pierwsza trójka. 
 
Na koniec jeszcze kilka słów o od Cascada o wrażeniach po wygraniu turnieju:
 
„Miałem dużo szczęścia gdyż pierwszych dwóch zawodników nie stawiło się na czas i wygrałem z nimi walkowerem – startowałem więc właściwie od ćwierćfinału. Zwycięstwa przyszły mi w miarę łatwo gdyż w każdym meczu udało mi się strzelić bramkę w pierwszych 10 minutach, co ustawiało całe spotkanie. Wydaje mi się też, że przeciwnicy nie byli przygotowani na granie przeciwko mojemu nietypowo ustawionemu Paris Saint-Germain. 
 
Pierwszy raz brałem udział w turnieju organizowanym przez ESL i bardzo mnie zaskoczyła łatwość kontaktu z przeciwnikami. Każdemu podziękowałem za mecze, zamieniliśmy kilka słów, umówiliśmy się na późniejsze sparringi – był bardzo przyjacielsko mimo grania o wejście do mistrzostw Polski. Szczególnie pozytywnie wspominam starcie finałowe, w którym mimo drobnych problemów technicznych wszystko poszło bezproblemowo. 
 
Najbardziej cieszą mnie jednak to, że Polacy grają ciekawymi drużynami i nie trafiłem na oczywiste wybory wielu graczy czyli Barcelonę, Real Madryt czy Bayern Monachium. To miła odmiana po ciągłym ścieraniu się z nimi przy meczach online z randomowymi przeciwnikami z innych krajów. Oby tak dalej!”
2 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

Krolik49 10 lat temu

Gratulacje. Czekamy teraz na drożynę Gamedot w League of Legends , Fifa 14 i Deluxe Ski Jumping ;-)

0 Odpowiedz
Macias 10 lat temu

Brawo, tylko czemu nie Chelsea ? :D

0 Odpowiedz
memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]