EA zapowiada powrót marki Need for Speed. Chyba otrzymamy nowego Undergrounda

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
EA zapowiada powrót marki Need for Speed. Chyba otrzymamy nowego Undergrounda - gamedot.pl

Najpierw skupmy się na konkretach. Już 21 maja – zatem jeszcze przed targami E3 2015 EA przedstawi nam najnowszą odsłonę wyścigowej serii Need for Speed. NfS powróci do nas po dwóch latach przerwy. Premiera jest szykowana prawdopodobnie na końcówkę obecnego roku.

 

 

Warto zaznaczyć, że teaser image (zamieszczony na oficjalnym Facebooku) zdradza pewien kluczowy fakt. Po rozjaśnieniu obrazka widzimy elementy pasujące do Undergrounda. Tak, wracają wyścigi uliczne, pełnowymiarowy tuning czterech kółek oraz klimat napędzający Szybkich i Wściekłych. Rzecz jasna warto poczekać na oficjalny komunikat wydawcy.

 

Źródło: Gamingbolt

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]