EA szykuje dwie nowe gry na przyszły rok

mefi - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
EA szykuje dwie nowe gry na przyszły rok - gamedot.pl

W trakcie konferencji dotyczącej wyników finansowych EA, przedstawiciele firmy postanowili poświęcić odrobinę czasu na gry. Jak się okazuje w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2016 EA ma wydać dwie nowe, jeszcze nieujawnione gry. W zasadzie będą to trzy gry, ale jedną już znamy, jest nią – Unravel.

 

Pewnie zaraz rozpocznie się fala plotek i domniemań, co tam EA szykuje. Moim zdaniem pewniakiem jest Battlefield 5 lub ewentualnie kontynuacja świetnie przyjętego Bad Company 2. Drugą grą będzie kolejna Fifa albo Need for Speed. A co powiedzielibyście o powrocie serii Medal of Honor? Ostatnia część pomimo ogromnego budżetu bardzo szybko umarła śmiercią naturalną. Może to czas, aby wskrzesić tę produkcję?

 

Nowa odsłona serii Battlefield jest przewidywana w okresie od 1 października do 31 grudnia 2016r. i tak jak wspomniałem jest duże prawdopodobieństwo, że twórcy pójdą podobną drogą jak ta obrana obecnie. Miejmy nadzieje, że za rok patrząc na tego newsa będę mógł powiedzieć, że się grubo myliłem, a w mojej konsoli wyląduje płyta z napisem Bad Company 3.

 

A waszym zdaniem, co EA szykuje na przyszły rok?

 

źródło: dualshockers.com

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Shadow of Tomb Raider PL XONE

Shadow of Tomb Raider PL XONE

W grze Shadow of the Tomb Raider, Lara musi stawić czoła śmiertelnej dżungli, pokonać przerażające grobowce i wytrwać w najcięższych godzinach swego życia. Wyruszając ocalić świat przed...

139,00Do sklepu

0 Komentarzy