Driveclub oficjalnie zapowiedziane na Playstation VR!

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Playstation VR od Sony ma naprawdę duże szanse na przejęcie palmy pierwszeństwa na rynku gogli do wirtualnej rzeczywistości. Nie tylko ze względu na swoją przystępną (w porównaniu z konkurencją) cenę, ale głównie ze względu na wsparcie deweloperów, którzy tłumnie wesprą ten sprzęt swoimi grami. Bogata biblioteka tytułów już w okolicach premiery zawsze napędza sprzedaż, a dzięki dzisiejszemu komunikatowi na blogu Sony wiemy już, że w tym roku pojawi się dodatkowa pozycja na długiej liście gier, która uczyni tę bibliotekę jeszcze bogatszą. Driveclub VR, specjalna wersja gry przygotowywana na PS VR, ma zaoferować graczom niespotykane dotąd wrażenia płynące z pełnej immersji we wnętrze rozpędzonego auta. Driveclub na PS4 oferował naprawdę świetny widok z kokpitu kierowcy, jednak tym razem ma być jeszcze lepiej. Oczywiście to nie jedyne nowinki jakie czekają na graczy w Driveclub VR. Gra ma oferować specjalny tryb Virtual passanger, który pozwoli graczom na oglądanie całych wyścigów z perspektywy pasażera, pozwalając tym samym na spojrzenie na wyścig z zupełnie innej perspektywy. Pojawią się również nowe tory (wspomniano o pięciu rozgrywających się w zurbanizowanym terenie) oraz tryby rozgrywki (drift i time trial). Nad grą od ponad roku dłubie SIE Immersive Technology i jej premiera została zapowiedziana na ten rok.

 

 

Zapowiada się, że posiadacze Playstation VR dostaną naprawdę porządny symulator wyścigów już w pierwszej fazie istnienia nowego sprzętu. Wystarczy dodać do tego Gran Turismo i wychodzi na to, że dla spragnionych samochodowych wrażeń w rzeczywistości wirtualnej, to gogle Sony mogą okazać się najlepszym wyborem.

 

Źródło: blog.us.playstation.com

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]