Driveclub – edycja PS Plus dostępna od dzisiaj!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Driveclub – edycja PS Plus dostępna od dzisiaj! - gamedot.pl

Po miesiącach problemów, po miesiącach przesuwania premier nareszcie jest – już dziś posiadacze PS Plus będą mogli pograć w „darmową” edycję Driveclub!

 

Oczywiście nie mogło obyć się bez zgrzytów, więc gra dostępna będzie tylko do grania offline co… tak jakby kłóci się z całą ideą Drivecluba – widoczną nawet w tytule gry (tak, tu chodzi o założenie klubu i jeżdżenie z kolegami).

 

Online ma jednak nadejść, choć ostrożne Sony nie chce podać żadnej daty. Oryginalnie Driveclub wyszedł w październiku 2014 – gra otrzymała u nas ocenę 7.5 co oznacza, że jest wyścigiem godnym uwagi.

 

źródło: ps blog

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Soul Calibur VI XONE

Soul Calibur VI XONE

Z gościnnym występem grywalnej posti Geralta z Rivii z bestsellerowej serii gier Wiedźmin®! SOULCALIBUR VI to najnowsza część pionierskiej serii bijatyk 3D opartej na walce bronią...

69,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
ja (gość) 5 lat temu

KłÓci..

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl