Dragon Age Tactics powstanie? BioWare chce wiedzieć czy tego chcecie

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Dragon Age Tactics powstanie? BioWare chce wiedzieć czy tego chcecie - gamedot.pl

Mark Darrah, producent serii Dragon Age wyskoczył z ciekawą ankietą na Twittera - zapytał w niej czy zrobić strategiczny spin off tej marki. Na 12415 głosów 49% było na tak, 22% na nie, 23% chciało by taka gra ukazała się tylko na PC, a 6% chciałoby ją widzieć tylko na przenośnych systemach.

 

 

Produkcja miałaby iść w kierunku XCOM i Fire Emblem. Ciekawe czy tyle pozytywnych głosów może oznaczać, że gdzieś w siedzibie BioWare rozpoczęła się budowa prototypu takiej strategii.

 

W tym roku pewnie się tego nie dowiemy.

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Watch Dogs Legion XONE

Watch Dogs Legion XONE

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

149,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl