Dołącz do sieci sklepów partnerskich Gamedot Partner

memphis - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Dołącz do sieci sklepów partnerskich Gamedot Partner - gamedot.pl

Gamedot, to oprócz portalu także sieć sklepów detalicznych z artykułami dla graczy. W chwili obecnej liczy ona 17 punktów sprzedaży w całej Polsce. Poza sklepami własnymi, których właścicielem jest Gamedot, o naszej sile i potencjale decydują również sklepy partnerskie zrzeszone pod wspólną nazwą Gamedot Partner.

 

Gamedot przygotowuje dla swoich partnerów akcje promocyjne we współpracy z czołowymi dystrybutorami gier i urządzeń do grania oraz pomaga rozszerzyć asortyment o sprzęt gamingowy renomowanych marek. Nasi partnerzy mogą liczyć na bardzo dogodne warunki handlowe.

 

Jeżeli prowadzisz sklep z grami lub komputerami, chcesz jeszcze bardziej wzmocnić swoją pozycję na rynku od strony marketingowej, przyłaczyć sie do największej sieci sklepów gamingowych w Polsce, napisz do nas na adres partner@gamedot.pl.

 

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Dark Souls 3 XONE (gra używana)

Dark Souls 3 XONE (gra używana)

Jeden z najpopularniejszych IP w świecie gier wideo powraca w zupełnie nowej odsłonie na konsole XBOX ONE, PS4 i PC wraz z nową historią, postaciami i fenomenalną szatą graficzną. W Dark...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl