Dołącz do sieci sklepów partnerskich Gamedot Partner

memphis - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Dołącz do sieci sklepów partnerskich Gamedot Partner - gamedot.pl

Gamedot, to oprócz portalu także sieć sklepów detalicznych z artykułami dla graczy. W chwili obecnej liczy ona 17 punktów sprzedaży w całej Polsce. Poza sklepami własnymi, których właścicielem jest Gamedot, o naszej sile i potencjale decydują również sklepy partnerskie zrzeszone pod wspólną nazwą Gamedot Partner.

 

Gamedot przygotowuje dla swoich partnerów akcje promocyjne we współpracy z czołowymi dystrybutorami gier i urządzeń do grania oraz pomaga rozszerzyć asortyment o sprzęt gamingowy renomowanych marek. Nasi partnerzy mogą liczyć na bardzo dogodne warunki handlowe.

 

Jeżeli prowadzisz sklep z grami lub komputerami, chcesz jeszcze bardziej wzmocnić swoją pozycję na rynku od strony marketingowej, przyłaczyć sie do największej sieci sklepów gamingowych w Polsce, napisz do nas na adres partner@gamedot.pl.

 

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Need For Speed The Run PS3 (gra używana)

Need For Speed The Run PS3 (gra używana)

Nie nastawiaj się na oglądanie krajobrazów, wkroczysz bowiem do świata nielegalnych wyścigów o dużą stawkę. Będzie gorąco, nie tylko z powodu policji na ogonie. W Need for Speed The Run...

49,00Do sklepu

0 Komentarzy

memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl