Dołącz do sieci sklepów partnerskich Gamedot Partner

memphis - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Dołącz do sieci sklepów partnerskich Gamedot Partner - gamedot.pl

Gamedot, to oprócz portalu także sieć sklepów detalicznych z artykułami dla graczy. W chwili obecnej liczy ona 17 punktów sprzedaży w całej Polsce. Poza sklepami własnymi, których właścicielem jest Gamedot, o naszej sile i potencjale decydują również sklepy partnerskie zrzeszone pod wspólną nazwą Gamedot Partner.

 

Gamedot przygotowuje dla swoich partnerów akcje promocyjne we współpracy z czołowymi dystrybutorami gier i urządzeń do grania oraz pomaga rozszerzyć asortyment o sprzęt gamingowy renomowanych marek. Nasi partnerzy mogą liczyć na bardzo dogodne warunki handlowe.

 

Jeżeli prowadzisz sklep z grami lub komputerami, chcesz jeszcze bardziej wzmocnić swoją pozycję na rynku od strony marketingowej, przyłaczyć sie do największej sieci sklepów gamingowych w Polsce, napisz do nas na adres partner@gamedot.pl.

 

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Lego Harry Potter 5-7 Essentials PS3 [PL/ANG]

Lego Harry Potter 5-7 Essentials PS3 [PL/ANG]

LEGO® Harry Potter: Years 5-7 da graczom szansę doświadczenia magii i przygód Harrego Pottera na wyjątkowo zabawny sposób LEGO. Najsłynniejszy czarodziej na świecie...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fallout 4 PC [PL/ANG]
    69.90PLN
  • Klawiatura dla Graczy Genesis RX75 Mechaniczna US Layout
    250.17PLN
  • Sid Meiers Civilization VI [PL/ANG]
    189.90PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl