Dołącz do sieci sklepów partnerskich Gamedot Partner

memphis - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Dołącz do sieci sklepów partnerskich Gamedot Partner - gamedot.pl

Gamedot, to oprócz portalu także sieć sklepów detalicznych z artykułami dla graczy. W chwili obecnej liczy ona 17 punktów sprzedaży w całej Polsce. Poza sklepami własnymi, których właścicielem jest Gamedot, o naszej sile i potencjale decydują również sklepy partnerskie zrzeszone pod wspólną nazwą Gamedot Partner.

 

Gamedot przygotowuje dla swoich partnerów akcje promocyjne we współpracy z czołowymi dystrybutorami gier i urządzeń do grania oraz pomaga rozszerzyć asortyment o sprzęt gamingowy renomowanych marek. Nasi partnerzy mogą liczyć na bardzo dogodne warunki handlowe.

 

Jeżeli prowadzisz sklep z grami lub komputerami, chcesz jeszcze bardziej wzmocnić swoją pozycję na rynku od strony marketingowej, przyłaczyć sie do największej sieci sklepów gamingowych w Polsce, napisz do nas na adres partner@gamedot.pl.

 

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Assassin's Creed Revelations PS3 (gra używana)

Assassin's Creed Revelations PS3 (gra używana)

W Assassins Creed Revelations, legendarny assassyn Ezio wyrusza w podróż pełną odkryć i objawień, podążając śladami swojego mentora Altaira. Ścieżka ta jest jednak niebezpieczna...

30,00Do sklepu

0 Komentarzy

memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Słuchawki Mad Catz-Tritton Ark 100 Stereo do PS4 Black dla Graczy
    240.18PLN
  • Torba do Laptopa Natec Impala 15.6 + Prezent
    20.36PLN
  • Śródziemie: Cień Wojny PS4 [PL]
    239.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl