Długość kampanii w The Witness

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Długość kampanii w The Witness - gamedot.pl

Jonathan Blow (Braid) w pierwszej kolejności wprowadzi swoje The Witness na konsolę PS4. Warto zauważyć, że to naprawdę rozległy projekt. Eksplorujemy piękne – bogate w tajemnice środowisko. Solą całej rozgrywki będą przeróżne zagadki, łamigłówki. Aspekt ich rozwiązywania wpływa na rozmiar naszego playthrough.

 

Jeśli damy The Witness szansę, to wtedy produkcja zabierze nam z życia nawet 70 godzin. Tyle czasu potrzeba na ukończenie całej kampanii – przy wartości 100%. To bez wątpienia dobra informacja dla osób, jakie po prostu lubują się w sumiennej eksploracji środowiska.

 

 

Dokładny termin premiery dla The Witness nie jest jeszcze znany – choć na pewno mówi się o tegorocznym debiucie (także w kontekście PC).

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Marvel Avengers XONE

Marvel Avengers XONE

Marvel's Avengers umożliwia graczom spełnienie bohaterskich marzeń. Niesamowita fabuła i ciągle rozrastające się uniwersum łączą się z rozgrywką w świecie Avengersów. Opanuj wyjątkowe...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl