Dishonored 2 zostało złamane za pomocą nowego sposobu

YASIU - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Dishonored 2 zostało złamane za pomocą nowego sposobu - gamedot.pl

 

 

Dishonored 2, które okazało się kolejną złamaną grą z Denuvo na liście crackerów może z jednej strony świętować, bowiem nastąpiło to ponad pół roku po debiucie, ale z drugiej strony zmienił się też sposób w jaki dokonano obejścia zabezpieczenia.

Dotychczas łamanie danej produkcji polegało na zwyczajnym usunięciu zabezpieczenia i podmiany odpowiednich plików, jednak pewna grupa o nazwie SteamPunks być może dokonała rewolucji w tej dziedzinie. 

Dlaczego? Otóż crack do Dishonored 2 w żadnym wypadku nie dokonuje modyfikacji plików produkcji, a jest po prostu... generatorem licencji Denuvo, polegającym na dowolnej liczbie aktywacji oraz aktualizacji!

Oczywiście nie wiadomo, czy wspomiane możliwości programu da się przenieść do innych gier. Dodatkowo grupa hakerów jest w tym światku kompletnie nie znana, zasłynęła z dnia na dzień wspomnianym modem. 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy XONE

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy XONE

Uwielbiany przez tłumy torbacz, Crash Bandicoot®, wraca do gry ulepszony, pokręcony i roztańczony jak nigdy dotąd w Crash Bandicoot® N. Sane Trilogy. W nowej odsłonie gracze mogą do...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy