Developer gry Call of Duty: Advanced Warfare tworzy coś nowego

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Developer gry Call of Duty: Advanced Warfare tworzy coś nowego - gamedot.pl

Studio Sledgehammer Games – podmiot odpowiedzialny za stworzenie gry Call of Duty: Advanced Warfare – już pracuje nad czymś nowym. Glen Schofield w pewnym sensie zaczyna pompowanie balonika – na Twitterze pisze o rosnącej ekscytacji oraz analizie argumentów przedstawianych przez fanów gamingu. Już takie stwierdzenie (słuchanie głosu community) sugeruje, że developer da nam jakiegoś CoD-a.

 

 

 

Oczywiście współzałożyciel wspomnianego studia bawi się w wielkie tajemnice. Najpewniej pierwsze owoce trudu designerów dotyczą Advanced Warfare 2. Z drugiej strony należy pamiętać, że SG swego czasu pracowało nad ciekawym prototypem – czytaj Call of Duty w ujęciu trzecioosobowej kamery.

 

Dla jasności: w przyszłym roku zagramy w Call of Duty od... Infinity Ward.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

NBA 2K20 PS4

NBA 2K20 PS4

Przez lata NBA 2K przekształcało się w coś większego, niż symulator koszykówki. 2K kontynuuje redefinicje tego, co możliwe jest grach sportowych dzięki NBA 2K20 – oferując najlepszej...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl