Deus Ex: Mankind Divided, czyli jak przygotować gameplay

Raijn - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Deus Ex: Mankind Divided, czyli jak przygotować gameplay - gamedot.pl

Jedną z największych zalet E3 jest to, że w czasie "okołoimprezowym" otrzymujemy tyle materiałów na temat nowych gier, że możnaby je publikować codziennie przez kilka miesięcy. Teasery trailerów, teasery gier, trailery gier, teasery gamepley'ów, same gameplay'e, barwne opowieści prezenterów, press kity i pochodne. A jeśli, tak jak w tym roku, przy większości prezentacji zbiera się szczękę z podłogi, to tak naprawdę po E3... więcej się nie pamięta, niż pamięta. Jeśli wszystko się wyróżnia, to tak naprawdę nic się nie wyróżnia. No chyba, że porażki. Ale do rzeczy. Podczas konferencji E3 zdarzały się prezentacje, które w jakiś sposób zawiodły oczekiwania graczy. Nie, żeby były złe. Broń Boże! Po prostu nie były wystarczająco dobre lub - jak trailer nowego Deusa Eksa - nie dość dobrze wpisywały się w specyfikę świata czy nawet i mechaniki gry. Oczywiście od razu pojawiły się głosy, że nie ma się co przejmować, bo i trailery przed DX:HR były mocno oderwane od rzeczywistości (to taki sprytny zabieg, żeby nie napisać wprost, że były "z tyłka"). I... co z tego?

 

Wygląda na to, iż tym głosom nic się nie pozajączkowało, a wręcz przeciwnie - był to strzał w dziesiątkę. Gameplay z Deus Ex: Mankind Divided niszczy system, kładzie na łopatki i wybija zęby. I tak, jak po etrzy-owym trailerze miałem spory niedosyt, a nawet obawy, że jedna z moich ukochanych marek zostanie rozmieniona na drobne, tak po tej rozgrywce jestem w miarę spokojny. Tak, wiem, że Watch_Dogs uczy, a downgrade to jedno z najpopularniejszych słów w branży gier w ostatnim roku, ale... Chcę wierzyć, że tego zepsuć się już nie da. Patrzcie, podziwiajcie i udostępniajcie to wideo, żeby obwieścić światu, że Deus Ex wraca na właściwe tory.

 

PS. Od 18:25 do 22:20 ponoć jest niezły spoiler, więc... OMIJAJCIE TEN FRAGMENT. Żeby nie było, że nie ostrzegałem.

 

PPS. Jak Wam się podoba?

 

 

 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Cyberpunk 2077 XONE

Cyberpunk 2077 XONE

Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą...

269,00Do sklepu

1 Komentarz

sandmann21 4 lata temu

Pychota. Mnie też game play bardzo przypadł do gustu :-)

0 Odpowiedz
RaijnRaijnTajemniczy mnich z Klasztoru Szaolin. Cielesny spadkobierca Kung-Fu Pandy. Dorastał w kurniku. Świadek wielu uprowadzeń braci po jajku. Czasem coś napisze.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl