Deepcool: MATREXX 70 3F dla miłośników podświetlenia RGB LE

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Wielobarwna iluminacja jest coraz częściej stosowana w obudowach komputerowych, ale nowa konstrukcja Deepcool MATREXX 70 3F wynosi ten element do wyższej rangi.

Nowa obudowa cechuje się mnogością możliwości i efektowną stylistyką. Duża część obudowy została wykonana z hartowanego szkła: boczne i przedni panel, a nawet górna osłona sekcji zasilacza. Tym samym wnętrze komputera pozostaje stale widoczne. Jest to szczególnie istotne ze względu na drugi atut modelu MATREXX 70 3F - podświetlenie.

Producent zamontował z przodu obudowy trzy duże (120 mm) wentylatory korzystające z systemu ADD-RGB. Jest to rozwiązanie, które pozwala wybrać między 5 predefiniowanymi trybami pracy. Są one zgodne z systemami popularnych producentów płyt głównych: ASUS Aura, ASRock Polichrome Sync, Gigabyte RGB Fusion i MSI Mystic Light Sync. Dzięki temu można szybko i łatwo dopasować wygląd obudowy do reszty podświetlanych podzespołów.

Nowy model Deepcool to także bogate możliwości konfiguracji. W obudowie MATREXX 70 3F można bez problemu zamknąć zasilacz pod skrywającą go boczną osłoną. Od góry chronić go będzie płyta z hartowanego, przyciemnianego szkła, która ukryje kable, a przy tym będzie odbijała światło z pozostałych komponentów, tworząc interesujący efekt.

MATREXX 70 3F oferuje też bogate możliwości konfiguracji chłodzenia. Wewnątrz znalazło się miejsce dla dwóch radiatorów chłodzenia wodnego o długości 360 mm (na przednim i górnym panelu) oraz pokaźną liczbę wentylatorów.

Obudowa Deepcool MATREXX 70 3F ma być dostępna w sprzedaży w maju w cenie ok. 430 zł.

 

Dane techniczne:

· Standard Midi Tower

· Standard płyty głównej: E-ATX/ ATX / mATX /mini-ITX

· Liczba slotów z tyłu: 7 + 2

· Liczba zatok na dyski 3,5”: 2

· Liczba zatok na dyski 2,5”: 2 (+2 jeśli nie są zajęte zatoki 3,5”)

· Liczba zatok na napędy optyczne 5,25”: 0

· Liczba miejsc na wentylatory: - przód - 3 x 120 mm (zainstalowane) lub 3 x 140 mm

- góra - 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm - tył - 1 x 120 mm(zainstalowany)

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Far Cry New Dawn PL PS4

Far Cry New Dawn PL PS4

Siedemnaście lat po globalnej katastrofie atomowej ludzie powoli otrząsają się z chaosu i zastają dramatycznie zmieniony świat. W Hope County w stanie Montana resztki populacji łączą się...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy