Deep Down wciąż przepiękne – Capcom pobije Dark Souls?

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Deep Down wciąż przepiękne – Capcom pobije Dark Souls? - gamedot.pl
Capcom kontynuuje promocję swojego Deep Down, czyli tytułu Free-to-Play tworzonego na wyłączność na PS4. Będzie to gra wrzucająca nas do mrocznych lochów pełnych potworów i nie byłoby w tym nic ekscytującego gdyby nie to, że za każdym razem wkroczymy do generowanych losowo podziemi!
 
 
Deep Down ukaże się w 2014, z grą związany jest też Yohinori Ono – czyli producent serii Street Fighter. Niebawem może to być zatem  jeden z najważniejszych tytułów w portfolio nowej platformy Sony. 
 
Czy Bloodborne i Dark Souls mogą czuć się zagrożone? 
 
 
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Iniemamocni PL PS4

Lego Iniemamocni PL PS4

Słuchaj Iniemamocnej rodzinki w pełnym polskim dubbingu! Iniemamocni 2 to kolejna porcja pasjonujących przygód niezwykłej rodziny Parr, walczącej ze złoczyńcami i zmagającej się ze...

139,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl