DayZ zmierza na PS4!!

Bartosz "Królik" Królikowski - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
DayZ zmierza na PS4!! - gamedot.pl

Podczas konferencji Sony na targach Gamescom, na scenie pojawił się twórca najpopularniejszejszego survival horroru na świecie, DayZ.  Dean Hall ogłosił światu, że PS4 dostanie swoją własną wersję DayZ Standalone.

 

Niestety w tym momencie nie podano żadnych konkretnych dat jeśli chodzi o premierę, ale pojawienia gry możemy spodziewać się w ciągu najbliższych trzech lat.Powiem szczerze, że jako fan tego typu gier oraz posiadacz PS4 jestem niesamowicie podeksytowany i mam nadzieję, że DayZ na PS4 nie będzie rodziło się w bólach niczym wersja na PC.DayZ Standalone na PC swoją premierę miało w usłudze Steam Early Access 16 grudnia 2013 roku i spotkało się z wielkim zainteresowaniem ze strony graczy co poskutkowało ponad milionem sprzedanych kopii na Steam. Obecnie gra jest w wersji alpha i cały czas otrzymuje aktualizacje.

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Bramin 9 lat temu

Dziwne, zważywszy na H1Z1 ;)

0 Odpowiedz
Bartosz "Królik" KrólikowskiBartosz "Królik" KrólikowskiGracz od dziecka. Gra na wszystkim o ile to nie Xbox. Traci pół życia na granie, a drugie pół na pokazywanie gier innym. Wydaje całe swoje pieniądze na pierdoły, a PS4 jest jego pierwszą samodzielnie zakupioną konsolą. Największa gwiazda w zespole.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]