DayZ to już powoli martwa gra?

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
DayZ to już powoli martwa gra? - gamedot.pl

 

DayZ był swego czasu jedną z pierwszych gier reprezentujących gatunek survival zombie. Jednak wraz z premierą bijącego rekordy popularności Playerunknown's Battlegrounds sytuacja zaczęła się znacząco pogarszać. 

Niestety na dzień dzisiejszy z produkcją nie dzieje się dobrze, bowiem z zapowiedzi dodania nowych elementów, czy poprawy jakości zostały tylko puste obietnice. Nic więc dziwnego, że fani powoli rezygnują z pykania w DayZ (będącego od 4 lat w opcji wczesnego dostępu) i przesiadają się najczęściej na wspomnianego PUBGa. 

Według najnowszych danych z serwisu SteamDB wynika, iż w ubiegłym miesiącu liczba maksymalnych ludzi obecnych na serwerze wyniosła ledwie 4 tysiące, co daje najgorszy wynik w historii gry. 

Jeśli autorzy szybko się nie ogarną i nie przyciągną czymś społeczeństwa raczej mogą uznać walkę za przegraną. 

1 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

FIFA 17 PS4 (gra używana).

FIFA 17 PS4 (gra używana).

Gra FIFA 17 wkorczyła na nowy poziom tym razem przy pomocy silnika graficznego Frostbite™, aby umożliwić graczom rozgrywanie piłkarskich meczów wyglądających niemal identycznie, jak w...

49,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
Onair (gość) 2 miesiące temu

Wystarczy dać wsparcie dla modów, a społeczność sama zrobi z DayZ porządną grę. Niestety tak to jest jak opinię graczy ma się w gdzieś. Arma III bez modów skończyłaby tak samo.

0 Odpowiedz