Dark Souls II: Konkurs na najlepszą pozę – wygraj metal plate

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Dark Souls II: Konkurs na najlepszą pozę – wygraj metal plate - gamedot.pl

Dark Souls II: Scholar of the First Sin jest już dostępne w sprzedaży, dlatego chcemy dać największym fanom Soulsów mały prezent. Mamy bowiem do rozdania trzy metal plate’y z grafiką z gry:

 

 

 

Co zrobić by dostać jeden z nich? Wystarczy na konkurs@gamedot.pl podesłać zdjęcie, w którym przyjmujecie charakterystyczną pozę Praise the Sun, czyli poglądowo – coś w tym stylu:

 

 

Komu uda się to najlepiej/najoryginalniej – zostanie nagrodzony. Czas na podsyłanie fotografii macie do 17 kwietnia 2015 20 kwietnia 2015 (wydlużamy czas na przygotowanie zdjęć!) do godziny 15:00. Zgłaszajac się do konkursu wyrażacie zgodę na to, że w poście ogłaszającym zwycięzców mogą pojawić się wasze fotki.

 

Powodzenia, miłej zabawy i czcijcie słońce!

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Street Fighter V Championship Edition PS4

Street Fighter V Championship Edition PS4

Zawładnij ringiem razem z grą Street Fighter V: Champion Edition – najbardziej wypasioną wersją uznanej bijatyki! Ta nowa edycja posiada całą zawartość z gier Street Fighter V oraz...

139,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl