Dahua poszerza swoje portfolio o monitory z serii P301A

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Dahua dodała do swojego portfolio następujące monitory: LM24-P301A, LM27-P301A oraz LM32-P301A. Jak można domyślić się po ich oznaczeniach, różnią się one przede wszystkim przekątną. Cechują się kolejno 24-, 27- i 32-calową matrycą IPS o rozdzielczości QHD 2560 x 1440 pikseli i częstotliwości odświeżania obrazu 75 Hz. Mowa tutaj o biurowych produktach o szerokich zastosowaniach, które mają wyróżniać się również rozsądną ceną.

 

Jak deklaruje producent, istotną cechą wszystkich trzech monitorów z serii P301 są szerokie kąty widzenia 178° w pionie i w poziomie. Można liczyć również na bardzo wysokie pokrycie barw najpopularniejszych palet (sRGB, NTSC, DCI-P3 czy Adobe RGB), co powinni docenić zwłaszcza graficy. Warto wyróżnić także wysoką jakość paneli. Za sprawą podświetlenia E-LED luminacja ma wynosić nawet do 350 nitów przy stosunkowo niskim zużyciu energii.

Monitory firmy Dahua powinny przypaść też gustu osobom, które wymagają dostępności różnego rodzaju portów. Na pokładzie nie zabrakło popularnych gniazd DisplayPort czy HDMI, a także USB-C umożliwiającego ładowanie podłączonego laptopa z mocą do 65 W. Do pozostałych zalet produktów należy zaliczyć funkcję PIP/PBP pozwalającą na wyświetlanie obrazu z dwóch urządzeń wyjściowych czy ergonomiczną konstrukcję umożliwiającą łatwe dopasowanie nachylenia ekranu.

 

Monitory Dahua P301A są już dostępne w polskich sklepach w następujących cenach:

  • Dahua LM24-P301A - od ok. 700 zł
  • Dahua LM27-P301A - od ok. 900 zł
  • Dahua LM32-P301A - od ok. 1120 zł

 

Dane techniczne wszystkich monitorów Dahua P301A dostępne są tutaj.

 

Dahua

 

Dahua Technology to wiodący dostawca rozwiązań i usług AIoT, który ma w swojej ofercie również dyski SSD, a także pamięci RAM czy karty microSD. Firma zatrudnia ponad 70 000 pracowników, z czego ponad 50% to technicy R&D. Realizując swoją misję „umożliwienia społeczeństwu bezpieczniejszego i inteligentniejszego życia”, Dahua Technology zobowiązuje się przestrzegać swojej podstawowej wartości, jaką jest koncentracja na kliencie.

2 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

awatar
asdf (gość) 19 dni temu

no tak trochę słabo wygląda ta spectfikacja, niech wezmą przykład z iiyama. Mozna zrobić dobry monitor, z dobrą specyfikacją za rozsądne piwniądze? Można

0 Odpowiedz
awatar
zen (gość) 19 dni temu

75HZ za tyle kasy?

0 Odpowiedz
TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]