Dahua E900 — przystępne nośniki M.2 NVMe o efektownym designie

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Nośniki SSD Dahua E900 występują w popularnym formacie M.2 2280. Obsługują interfejs PCIe 3.0 x4 oraz wspierają protokół NVMe 1.3. Wszystkie produkty z tej serii zostały oparte na pamięciach 3D TLC i wysokowydajnym kontrolerze. Wedle zapewnień producenta są w stanie zapewnić sekwencyjny odczyt nawet do 2000 MB/s oraz sekwencyjny zapis do 1600 MB/s. 

 

Ważnym elementem omawianych nośników jest metalowy radiator, który nie tylko dodaje produktom unikalnego charakteru, ale również dba o zachowanie niskich temperatur podczas pracy. Co więcej, dyski Dahua E900 wyposażone są w inteligentną technologię kontrolowania temperatury, dzięki czemu użytkownik powinien być spokojny o ich żywotność.

 

 

Nośniki obsługują technologie S.M.A.R.T, TRIM, NCQ, a także technikę korekcji błędów LDPC ECC. MTBF (średni czas bezawaryjnej pracy) został oszacowany przez producenta na 1,5 mln godzin. Warto wspomnieć również o rozsądnym okresie rękojmi. Wybierając każdy model z serii można liczyć na trzy lata gwarancji producenta, co jest standardem w tym segmencie.

 

Na ten moment producent oferuje cztery dyski z serii E900. Na stronie internetowej firmy wyróżnione są następujące warianty: SSD-E900N128G, SSD-E900N256G, SSD-E900N512G i SSD-E900N1TB. Jak widać po ich oznaczeniu, cechują się one pojemnością 128 GB, 256 GB, 512 GB i 1 TB. Każdy powinien zatem łatwo dopasować wersję do swoich potrzeb.

Nośniki SSD Dahua E900 są już dostępne w polskich sklepach. Ich ceny zaczynają się już od ok. 84 zł za wersję 128 GB. 

 

Dane techniczne wszystkich nośników Dahua E900 dostępne są tutaj.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]