Dahua C800N — atrakcyjne cenowo nośniki M.2 SATA już dostępne w sklepach

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Dahua C800N to seria dysków SSD w popularnym formacie M.2 2280, które komunikują się z komputerem za pomocą interfejsu SATA III 6 Gb/s. Produkty bazują na pamięciach 3D NAND i wedle zapewnień producenta mają zapewniać sekwencyjną prędkość odczytu do 550 MB/s oraz sekwencyjny zapis na poziomie 500 MB/s. MTBF (średni czas bezawaryjnej pracy) został oszacowany przez producenta na 1,5 mln godzin.

Nośniki Dahua C800N obsługują technologie S.M.A.R.T, TRIM oraz NCQ, a także wyróżniają się stosunkowo niskim poborem prądu (maksymalnie do 1,7 W w przypadku wersji 1 TB). Warto wspomnieć również o rozsądnym okresie rękojmi. Wybierając każdy model z serii można liczyć na trzy lata gwarancji producenta, co jest standardem w tym segmencie.

 

Na ten moment Dahua oferuje trzy modele C800N. Na stronie internetowej firmy wyróżnione są następujące warianty: SSD-C800N256G, SSD-C800N512G oraz SSD-C800N1TB. Cechują się one pojemnością 256 GB, 512 GB i 1 TB, a to oznacza, że każdy użytkownik powinien bez problemu znaleźć wersję idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

Nośniki Dahua C800N są już dostępne w polskich sklepach. Ich ceny zaczynają się już od ok. 79 zł za wersję 256 GB. 

 

Dane techniczne wszystkich nośników Dahua C800N dostępne są tutaj.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]