Cooler Master odświeża uchwyt do pionowego montażu karty graficznej

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Wertykalny montaż karty graficznej to jedna z opcji, która pozwala na stworzenie efektownego PC. Osoby, które chcą, by ich sprzęt zarówno działał, jak i wyglądał, mogą wybrać uchwyt do pionowego montażu V2 od firmy Cooler Master. Jest on wykonany ze stali SGCC i ma bez problemu udźwignąć najcięższe GPU. Jego ruchoma szyna pozwala na przesuwanie zamontowanego układu do przodu i do tyłu, w celu optymalnego ułożenia okablowania.

Będąc przy tym ostatnim trzeba nadmienić, że odświeżony uchwyt Cooler Master do pionowego montażu GPU V2 otrzymał aktualizację i w komplecie znajduje się nowy riser. Dołączony przewód jest zgodny z PCIe 4.0 i ma zaoferować dwukrotnie większą przepustowość w porównaniu do poprzedniej wersji. Tym samym żadna aktualna karta graficzna nie powinna być ograniczana przez sposób połączenia z płytą główną.

Uchwyt Cooler Master do pionowego montażu GPU V2 wymaga obudowy posiadającej co najmniej siedem slotów na karty rozszerzeń. Można w nim osadzić GPU o dowolnej długości, przy czym jego wysokość nie powinna wynosić więcej niż 2,5 slotu. Zestaw zawierający nowszą wersję risera PCIe 4.0 trafi do sklepów w ciągu kilku tygodni. Jego cena może nieznacznie różnić się od poprzednika, który jest wyceniany na około 220 złotych.

Zdjęcia hi res do pobrania: https://coolermaster.egnyte.com/fl/AogrjQTabh#folder-link/


Dane techniczne:

 • oznaczenie modelu: MCA-U000R-KFVK02
 • kolory: czarny
 • wymiary (D x S x W): 184 x 142 x 121 mm, długość przewodu risera PCIe: 165 mm
 • kompatybilne karty graficzne: wszystkie o wysokości do 2,5 slotu PCIe
 • przewód risera: PCIe 4.0
 • okablowanie: przewody miedziane 30 AWG
 • materiały: tworzywa ABS, SPCC, stal SGCC, nikiel, złoto, mosiądz
 • wymagania systemowe: obudowa posiadająca siedem slotów dla kart rozszerzeń PCIe
 • waga: 0,46 kg

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 PS4

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 PS4

Tony Hawk's™ Pro Skater™ 1 + 2 Przeżyj na nowo przygodę z najbardziej kultowymi symulatorami deskorolki w historii. Zagraj w odświeżone gry Tony Hawk’s™ Pro Skater™ i Tony Hawk’s™ Pro...

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

  Dołącz do zespołu Gamedot

  Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

  Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl