Co planuje Blizzard wobec serii Diablo

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 Od ostatniego Diablo minęło 6 lat, w tym czasie dostaliśmy tylko dwa małe dodatki, większość fanów czuje niedosyt i nie chce ponownie przechodzić Diablo III. Gra wydaje się być porzucona przez studio, które jednakże zapowiada, że uniwersum Diablo będzie w najbliższym czasie poszerzane.

 Revenge of the Fans donosi, że Blizzard we współpracy z Netfliksem planuje stworzyć serial oparty o Diablo. Według informacji jakie zebrał portal fabuła miałaby być inspirowana pierwszą grą z kultowego już cyklu. Podobno tez projekt ten ma już scenarzystę – Andrew Cosby’ego (Eureka. Hellboy). Fani chcieli by pewnie serialu pokroju Gry o Tron czy nadchodzącego Wiedźmina, źródło plotki jednak twierdzi, że bardziej prawdopodobne byłaby animowana produkcja, idąc za sukcesem Castlevanii.

 Ani Blizzard, ani Netflix nie potwierdzają jednak powstania Diablo.

 Fani myślę, zę maja na co czekać. Na początku sierpnia Brandy Camel, manager społeczności znana pod ksywką Nevalistis zapowiedziała, dużo nowych rzeczy w uniwersum Diablo, jeśli wierzyć jej słowom, dużo informacji  studio ogłosi pod koniec roku. Jeszcze w tym roku pojawi się Diablo III: Eternal Colection na Switcha ze specjalnymi rozszerzeniami na tą konsolę. Na pewno pojawi się też komiks przygotowywany przez Marva Wolfmana (Blade, Daredevil).  

 Coraz więcej też się mówi, o nowej odsłonie serii. Na Gamesconie studio mimo dużego panelu na temat Diablo jak i innych serii, nie zapowiedziało niczego. Fani jednak nie tracą nadziei i liczą, spekulują, że na BlizzConie w listopadzie dostaniemy w końcu zapowiedź Diablo IV. Kto wie może w śród pojrektów będzie dodatek do Diablo 3 albo remake lub remaster Diablo 1 i Diablo 2. Pozostaje cierpliwe czekać. BlizzCon startuje 2 listopada.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]