Claptrap rządzi na nowym zwiastunie Borderlands: The Pre-Sequel

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Claptrap rządzi na nowym zwiastunie Borderlands: The Pre-Sequel - gamedot.pl

Claptrap - znany bardzo dobrze wszystkim fanom serii - będzie czwartą i ostatnią grywalną postacią w nadchodzącym Borderlands: The Pre-Sequel. Na świeżutkim trailerze z Gamescomu widzimy, jak używa on kilku swoich umiejętności - Torque Fiesta, Funzerker, Laser Inferno i Rubber Ducky.

 

Nie ma co, Claptrap the Fragtrap ma szanę na zostanie najbardzej pokręconą i oryginalną grywalną postacią w serii. Jeżeli tylko nie będzie równie gadatliwy jak reszta jego mechanicznej 'rodzinki' (fani powinni wiedzieć o co chodzi ;-) ).

 

Z ciekawostek warto dodać, że na zwiastunie zobaczyć możemy nową, tajemniczą postać kobiecą (około 55 sekundy). Jest to najpewniej żona Przystojnego Jacka, o której dowiedzieć mogliśmy się już przy okazji Borderlands 2, chociaż nigdy nie została ona pokazana - teraz już wiemy dlaczego. ;-)

 

 

 

Źródło: vg247.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]