Castlevania: Lords of Shadow 2 i rozgrywka we współczesności

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Castlevania: Lords of Shadow 2 i rozgrywka we współczesności - gamedot.pl

Na kanale News10 pojawił się wywiad, w którym David Cox – producent Castlevania: Lords of Shadow 2 – starał się udowodnić, że da się przedstawić Castlevanię również w czasach obecnych. I całkiem nieźle mu to wyszło – purystom może co prawda przeszkadzać pomieszanie mechów i demonicznych bestii, to połączenie może się jednak sprawdzić.

 

 

Cox potwierdza też, że ukończenie gry będzie zajmować ponad 20 godzin, pojawią się w niej elementy nieliniowości i za namową fanów, będzie o wiele więcej eksploracji niż w części pierwszej. Ma to być ostatnia część tej historii, po której studio MercurySteam weźmie się za zupełnie nowy projekt, najpewniej na next-geny.

 

Castlevania: Lords of Shadow 2 ukaże się pod koniec lutego na PS3, X360 i PC. W sklepach znajdzie się też specjalna edycja kolekcjonerska z trumną.  

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]