Capcom Vancouver tworzy ekscytujące rzeczy. Zagramy w Dead Rising 4?

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Capcom Vancouver tworzy ekscytujące rzeczy. Zagramy w Dead Rising 4? - gamedot.pl

Ekipa developerska Capcom Vancouver funkcjonuje normalnie. Ba, kanadyjskie studio rozkręca właśnie proces zwiększenia potencjału kadrowego. Opiekunowie marki Dead Rising poszukują utalentowanych ludzi – ludzi, którzy potrafią wykorzystać potencjał technologii Unreal Engine 4.

 

Wspomniany developer będzie współpracował z Epic Games. Zapewne chodzi o wdrażanie pewnych poprawek – elementów dopasowanych do koncepcji programistów, designerów. UE4 ma napędzać dwa(!) niezapowiedziane przedsięwzięcia. To tajemnicze projekty – choć akurat osadzenie akcji w otwartym świecie pasuje do filozofii skojarzonej z serią Dead Rising.

 

Rzecz jasna Capcom Vancouver wspomina o wielkich ambicjach – chęci stworzenia czegoś ekscytującego. Cóż, walka o dopływ świeżej, a zarazem utalentowanej krwi to raczej dobry sygnał. Obecne na XOne i PC Dead Rising 3 było utożsamiane z syndromem wypalenia.

 

Sama gra nie wygenerowała spektakularnego sukcesu handlowego. Rezygnacja z konsolowej ekskluzywności to taka próba ratowania sytuacji. Swoją drogą, nowe gry przypuszczalnie pojawią się na PlayStation czwartej generacji. Albowiem kandydat na stanowisko określane jako Online Software Engineer będzie miał kontakt z PS4 i „Sony Network Platform”.

 

Źródło: Gamespot

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]