Capcom bierze na celownik ragequitterów w Street Fighter V!

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Capcom bierze na celownik ragequitterów w Street Fighter V! - gamedot.pl

Tryb sieciowy we współczesnych bijatykach odgrywa bardzo ważną rolę. Co innego ma bowiem zatrzymać nas przy grze na długo po tym jak już przejdziemy ją wszystkimi postaciami? Capcom bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wieści o fali rage quittów nie umknęły ich uwadze. Mimo podjęcia należytych kroków i karaniu za przedwczesne wychodzenie z walki, niektórzy gracze i tak nagminnie to czynią, jakby nie mogli przełknąć goryczy porażki. Pozbawia to tym samym zwycięstwa tych, którzy walczyli uczciwie i psuje ogólny wizerunek trybu sieciowego w Street Fighter V. W związku z tym Capcom planuje wprowadzenie specjalnego systemu, który raz na zawsze rozwiąże ten problem. Studio poinformowało o tym na oficjalnym Twitterze gry.

 

 

Nie wiadomo dokładnie o jakim systemie mówi Capcom, jednak można się domyślić, że chodzi tutaj o zaostrzenie kar za przedwczesne kończenie walk. Tylko czy będą one na tyle dotkliwe, żeby działały prewencyjnie? Przekonamy się już niedługo.

 

 

Źródło: twitter.com/StreetFighter/status/720302212631568385

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD PS4

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD PS4

Trzymaj się swoich bananów, ponieważ Super Monkey Ball: Banana Blitz HD toczy się w Twoją stronę! Poczuj magię jednego z najbardziej lubianych tytułów z serii, teraz...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl