Call of Duty: Infinite Warfare już jest!

Darius - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Call of Duty: Infinite Warfare już jest! - gamedot.pl

Premiery takich hitów jak Battlefield 1, Civilizacja 6 czy Titanfall 2 są już za nami! Do zaszczytnego grona dołączył nowy COD. Czyli jedna z najpopularniejszych serii strzelanin dostepnych na rynku. Posiadacze PC, Xboxów One i PS4 powinni już zacierać rączki, bo to właśnie na te trzy platformy Infinite wylądował. 

W przygotowaniu dubbingu CDP bo to on jest dystrybutorem zatrudnił plejadę gwiazd, Ci oczywiście podłożli głos pod naszych protagonistów Marcin Dorociński, Łukasz Simlat, Olga Bołądź czy Jarosław Boberek. Co ciekawe jednej postaci głosu użyczył sam Mirosław Hermaszewski.

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje, które napawają optymizmem. Zapowiada się wielki hit. Noty są bardzo wysokie zresztą sami zobaczcie:

Impulse Gamer – 5/5

Venturebeat – 93/100

Game Informer – 9/10

COGconnected – 86/100

NZGamer – 8.5/10

Polygon – 8.5/10

Attack Of The Fanboy – 4/5

Gamespot – 8/10

Destructoid – 7/10

Gamedot - ?/10
 

Na nasze nieszczęście nie obyło się niestety bez małego skandalu. Mianowicie nowy CoD dostępny jest w sprzedaży w Windows Store. Wszystko było by fajne gdyby nie fakt, iż wersja zakupiona w sklepie Microsoftu nie będzie kompatybilna z tą ze Steama, a co za tym idzie nie pogramy z naszymi znajomymi. Co najśmieszniejsze decyzje w tej sprawie podjęło Activision nie Microsoft. 
 

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Gears of War 2 PL X360

Gears of War 2 PL X360

Zbliża się zima. Szaleje wojna. Całe miasta są pochłaniane przez nowe zagrożenie pochodzące spod ziemi. Wkrótce ludzkości nie będzie miała czego bronić. Pozostała tylko jedna opcja:...

19,90Do sklepu

0 Komentarzy