Call of Duty: Ghosts zyska Price'a... jako nakładkę

Filip 'Sirmann' Jankowski - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Call of Duty: Ghosts zyska Price'a... jako nakładkę - gamedot.pl

Nagła zmiana w terminarzu wydań spowodowała, że już jutro 20 lutego gracze będą mogli zapoznać się z nowymi dodatkami do Call of Duty: Ghosts. Stworzone przez Infinity Ward pakiety, które ukażą się początkowo na Xboksie 360 i Xboksie One, służą do personalizacji postaci w trybie gry wieloosobowej.

 

Gracze za 1,99 dolara każdy (cena pakietów w euro nie została ujawniona) mogą otrzymać między innymi stroje "elektroniczny", ognisty, a nawet... kaczki bądź kota. Jak wiadomo z Latającego cyrku Monty Pythona, najskuteczniejszą metodą zabicia przeciwnika jest rozśmieszenie go na śmierć! Do tego dochodzą również skórki reprezentujące główne postacie Ghosts: Eliasa, Hesha, Keegana i Merricka, a także Extra Slots Pack zwiększający liczbę magazynków do używanej broni.

 

Za 3,99 dolara można zakupić skórkę, która naszego żołnierza zmieni w legendarnego kapitana Price'a z poprzednich gier Infinity Ward. Jak się okazało po niedawnej zapowiedzi, Price jednak powrócił jedynie w formie nakładki.

2 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

Tomash49 10 lat temu

Tyle że zaraz 3/4 graczy bedzie latalo w skorce Price'a... W takim razie po jaka cholere wydawac 4$ i nadal się niczym nie wyróżniać...

0 Odpowiedz
Adi92 10 lat temu

kapitan Price w Call of Duty musi być. Tylko szkoda, że za opłatą :/

0 Odpowiedz
Filip 'Sirmann' JankowskiFilip 'Sirmann' Jankowski

Weteran gier o II wojnie światowej, wieloletni redaktor artykułów o rozrywce elektronicznej na Wikipedii, retrogracz. Miłośnik tego, co stare i na szczęście nie przestarzałe, oddany fan Europy Universalis.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]