Broken Age - twórcy jednak pozwalają na recenzje użytkowników

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Broken Age - twórcy jednak pozwalają na recenzje użytkowników - gamedot.pl
Absurdalny zakaz pisania swych opinii i recenzji Broken Age przez użytkowników, którzy wspierali grę na Kickstarterze (pisaliśmy o tym wczoraj) został już zniesiony. Zamiast czekać do 27 stycznia gdy gra trafi do oficjalnej sprzedaży, fani Double Fine mogą już pisać o niej co chcą.
 
Wytłumaczono to w specjalnej wiadomości wysłanej do osób, które „zrzuciły się” na powstanie Broken Age na Kickstarterze:
 
„Chcemy poinformować wszystkich, że zdecydowaliśmy się znieść embargo na recenzje Broken Age. Nie chcieliśmy robić nic złego ani was kontrolować, zależało nam raczej na zredukowaniu spoilerów obecnych w sieci i daniu recenzentom czasu do zapoznania się z grą, zastanowienia się nad nią i napisanie recenzji bez presji, by zrobić ją jak najszybciej.”
 
Radosną nowiną podzielił się też Stephen Totilo z Kotaku, dając zielone światło wszystkim chętnym do pisania o Broken Age:
 
 
Dodatkowo dostaliśmy też nowy zwiastun prezentujący bohatera gry, Shaya:
 
 
Przypominamy, że w tym miesiącu trafi do nas tylko pierwsza z dwóch części Broken Age, finalny epizod nie ma jeszcze daty premiery i wiemy tylko, że ukaże się „w tym roku”.
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Borderlands 3 PS4

Borderlands 3 PS4

Oryginalna seria z gatunku shooter-looter powraca wraz z bazylionem broni i zupełnie nowymi, napędzanymi chaosem przygodami! Wysadzaj nowych przeciwników w wcześniej nie widzianych...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl