Borderlands wraca na PS4 i Xboksa One!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Borderlands wraca na PS4 i Xboksa One! - gamedot.pl

Moda na remake’i na konsolach nowej generacji nie przemija, na kolejną edycję załapują się coraz mniej wyjątkowe gry -  którym zdecydowanie lepiej zrobiłaby np. dobra kolejna część zamiast próby ponownego sprzedawania tego samego. 

 

 

Nie zapominajmy jednamy o graczach, którzy dopiero od PS4 i XOne zaczynają swoją dogłębną przygodę z gamingiem, dla nich taki zestaw jak Borderlands: The Handsome Collection faktycznie może mieć sens.


Premiera już 27 marca, w skład Borderlands: The Handsome Collection wejdzie wersje Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel ze wszystkimi dodatkami. Co lepsze, będzie też edycja kolekcjonerska z Claptrapem (charakterystyczny dla serii robot) sterowanym zdalnie ze smartfonowej aplikacji:

 

 


Cena takiej kolekcjonerki to 399 dolarów (nie podano jeszcze europejskiej/polskiej ceny). Na rynek trafi jej pięć tysięcy egzemplarzy. 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]