BlizzCon2016 coraz bliżej, a podejrzeń coraz więcej

GeneticsD - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
BlizzCon2016 coraz bliżej, a podejrzeń coraz więcej - gamedot.pl

Zacznijmy może od tego, iż marka Diablo od Blizzard Entertainment w tym roku ma okrągłą rocznicę, czyli 20 lat. Na takie urodziny warto przygotować coś porządnego, prawda? Taką mamy też nadzieje. Wśród graczy z pewnością rzuca się hasła dotyczącego tego, co zostanie zapowiedziane. Nowa odsłona Diablo? A może dodatek do trójki?

 

Tak się składa, że po raz kolejny mamy informację wysnutą na podstawie sklepu prowadzonego przez studio. (Coś ostatnimi czasy te sklepy dużo mówią.) W produktach dostępnych do kupienia w oficjalnym sklepie pojawiła się koszulka, której tytuł to Diablo III: Realms of Evil. No... Patrząc na tytuł można powiedzieć, że DLC jak nic, jednakże to byłoby zbyt łatwe. Na koszulce widnieje jedynie znane logo Diablo. Nie ma żadnej formy zmienionej, czy do tej pory nieznanej, więc prawdopodobnie Realm of Evil to nie tytuł nowego DLC, a po prostu nazwa koszulki. W każdym razie wszystkiego dowiemy się na BlizzConie 2016, który odbędzie się już za niecały miesiąc, czyli 4-5 listopada.

 

A Wy? Co obstawiacie?

 

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Need For Speed The Run PS3 (gra używana)

Need For Speed The Run PS3 (gra używana)

Nie nastawiaj się na oglądanie krajobrazów, wkroczysz bowiem do świata nielegalnych wyścigów o dużą stawkę. Będzie gorąco, nie tylko z powodu policji na ogonie. W Need for Speed The Run...

49,00Do sklepu

0 Komentarzy